Hetalia RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rozmowy w tłoku - Serbia edition.

4 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Rozmowy w tłoku - Serbia edition. - Page 2 Empty Re: Rozmowy w tłoku - Serbia edition.

Pisanie by Guest 08.06.12 13:27

Gramatyka i słowa są proste, dużo z nich jest podobne do innych języków germańskich. Natomiast wymowa i słuchanie ze zrozumieniem...WTF

EE tam ja tam ćwiczę rok xD No ale ciężko jest, nie powiem

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Rozmowy w tłoku - Serbia edition. - Page 2 Empty Re: Rozmowy w tłoku - Serbia edition.

Pisanie by Moranit 08.06.12 14:10

Moja znajoma uczy się szwedzkiego. Patrzę sobie na cóś w rodzaju rozmówek polsko-szwedzkich. Patrzę i myślę, że te słowa wyglądają całkiem niewinnie i wręcz banalnie. No po prostu bułka z masłem. Tylko że jak wyżej wspomniana znajoma zaczęła czytać te "proste słowa i zdania" to mi, lekko mówiąc, szczęka opadła. To było bardziej straszne niż węgierski! D:


Nie jestem znawcą Bałkan. Ja nim dopiero będę! ^.^ nno, a przynajmniej tak planuję..
Moranit
Moranit

Posts : 46
Join date : 18/05/2012
Location : Szuflada >.<

Powrót do góry Go down

Rozmowy w tłoku - Serbia edition. - Page 2 Empty Re: Rozmowy w tłoku - Serbia edition.

Pisanie by Guest 08.06.12 20:59

Wróciłam właśnie z codziennego joggingu i co widzę? Rosja-Czechy 4:1 :DDDD Rosjanie skopią nam dupę, a ty, oglądasz Euro?

Szwedzki jest trudny

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Rozmowy w tłoku - Serbia edition. - Page 2 Empty Re: Rozmowy w tłoku - Serbia edition.

Pisanie by Ardwi 08.06.12 21:40

Dobra, dziewczyny <3 Dalszą rozmowę przenieście już na pw. Tematów do spamowania jest dość, może w zamian napiszcie wspólną sesję?
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Rozmowy w tłoku - Serbia edition. - Page 2 Empty Re: Rozmowy w tłoku - Serbia edition.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach