Hetalia RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!

4 posters

Go down

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!  Empty Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!

Pisanie by Guest 05.06.12 15:56

hjertelig velkommen, hvordan har du det?

Pytajcie mnie o wszystko.
Odpowiem na absolutnie każde pytanie.

offtop = mam nadzieję że można ? :D
można pisać jako user i/lub jako postać



Ostatnio zmieniony przez Asari dnia 07.06.12 15:08, w całości zmieniany 1 raz

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!  Empty Re: Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!

Pisanie by Moranit 07.06.12 11:26

O, to ja coś napiszę! Dlaczego akurat Norwegia?
Moranit
Moranit

Posts : 46
Join date : 18/05/2012
Location : Szuflada >.<

Powrót do góry Go down

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!  Empty Re: Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!

Pisanie by Ardwi 07.06.12 12:20

Anglia uśmiechnął się krzywo i rzucił ci lekko rozbawione spojrzenie.
- Jaka jest prędkość lotu jaskółki bez obciążenia?


Z pytań userskich... Opowiesz mi coś o życiu w Anglii? *-*
A ty, Moranit, się nie witasz? Chętnie zapytałabym, dlaczego Serbia. <3
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!  Empty Re: Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!

Pisanie by Guest 07.06.12 15:07

Zmieniłam tytuł :D

Norwegia...bo to piękny kraj, taki tajemniczy, taki...nie do opisania...po prostu...<3

Skąd ja mam to wiedzieć?

Anglia jest...specyficzna. Mogłabym gadać godzinami, ale wszystko stacza się do tego samego: absolutnie nie można spodziewać się tego samego co w Polsce :/ To dwa totalnie różne kraje...polska mentalność jest superuberróżna od tej angielskiej...Przepraszam że mówię ogólnie ale nie da się inaczej XD

Z innej beczki

1. Życie zaczyna się o 8.30 a kończy o 5.30
2. Anglicy lubią jechać do Hiszpanii na wakacje (o czym pewnie wiesz XD)
3. Żarcie jest dziwne
4. Nie ma komarów/kleszczy/obrzydliwych insektów...ale za to rozmiar pająków...XXL
5. Lubią Francję, US i Australię
6. Są niechętni w stosunku do imigrantów (ale się przyzwyczają jeżeli są OK)
7. Wiecznie narzekają na pogodę
8. Piją herbatę z mlekiem (jak się stwierdza że można i z cytryną wyglądają o tak ---> O.O)
9. Mili, kulturalni dniem, wieczorem idą prosto do pubu
10. Uwielbiają monarchię
11. ...i krykieta, netballa i badmingtona

Dodam więcej później xD

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!  Empty Re: Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!

Pisanie by Omomom 07.06.12 15:58

Opowiesz mi coś o życiu w Anglii?
Ch-cholera, ukradłaś mi pytanie! D:
----
5. Lubią Francję, US i Australię
O, jak uroczo... Zaraz, że co? L-lubią? To Anglicy otwarcie kogoś lubią i na dodatek jest to Francja, Us i Australia?
*brzdęk*
Ten odgłos w tle to mój upadający światopogląd.
Punkty od 7 do 11 są takie urocze że mam ochotę je wydrukować, naprasować na misia i go przytulić, tylko cholera tusz mi się w drukarce skończył.
-----
Skoro Zła Ardwi ukradła mi pytanie, to ja mam pytanie do Norłeja:
Materiał do pytania
Serio? XD

A, i Asari, pytanie które krąży mi po głowie od jakiegoś czasu: Czego najbardziej z Polski brakuje ci w Anglii? Tzn. jakaś rzecz, nie chodzi mi o ludzi.
Omomom
Omomom

Posts : 38
Join date : 14/05/2012
Age : 27

Powrót do góry Go down

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!  Empty Re: Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!

Pisanie by Guest 07.06.12 16:03

Serio. |:-)

Chyba tęsknię za Polską ogólnie...nie ma specyficznej rzeczy... :/ Choć już nie chcę tam mieszkać na stałe D: Choć tęsknię za herbatami i obiadami babci T.T

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!  Empty Re: Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!

Pisanie by Omomom 07.06.12 16:12

Choć tęsknię za herbatami
Jej, to w Anglii serio nie ma takich normalnych? D:

E-ej, mam jeszcze jedno pytanie! Gdzieś-tam coś-tam mówiłaś o długiej historii napisu na twojej sygnie - chcę poznać tą historie ~
Omomom
Omomom

Posts : 38
Join date : 14/05/2012
Age : 27

Powrót do góry Go down

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!  Empty Re: Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!

Pisanie by Ardwi 07.06.12 16:17

Z wywiadu z Asari temat zmienił się w wywiad "Życie w UK" xD Ale mi to pasuje! Możesz dać więcej!

I nie ukradłam ci pytania. To moje pytanie! :I *tula pytanie*

1. Życie zaczyna się o 8.30 a kończy o 5.30
Hiszpania: Życie zaczyna się o 8:00, kończy o 14:00, zmartwychwstaje o 18:00 (albo o 20:00, zależy, jak mu się chce) i trwa do 3:00. xD
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!  Empty Re: Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!

Pisanie by Moranit 07.06.12 16:23

E-ej, mam jeszcze jedno pytanie! Gdzieś-tam coś-tam mówiłaś o długiej historii napisu na twojej sygnie - chcę poznać tą historie ~
Ja też, ja też~! Nie żebym nalegała, nunu...

Wracając do tematu życia w UK...
To prawda że Anglicy gdy tylko przekroczą próg pubu zmieniają się w dzikie bestie? Bo słyszałam straszne historie o kulturze pica w Anglii, a raczej o jej braku. Tylko opowieści opowieściami, ale na ile jest to prawdą?
Moranit
Moranit

Posts : 46
Join date : 18/05/2012
Location : Szuflada >.<

Powrót do góry Go down

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!  Empty Re: Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!

Pisanie by Ardwi 07.06.12 21:23

Moranit, jak chcesz zobaczyć brak kultury picia u Anglików, wystarczy pooglądać ich gdziekolwiek zagranicą xD W Krakowie choćby. Na własnym podwórku i tak są grzeczniejsi, choćby ich policja aresztowała za seks z drzewem po pijaku... *plotka nieprawdziwa, ale w pewien sposób obrazująca sytuację*.
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!  Empty Re: Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!

Pisanie by Guest 08.06.12 8:15

Moranit...hmmm nie każdy ale jeżeli chodzi o "żule/pijaków" to niestety tak :/ No ale chyba tak jest w każdym kraju...I think.

E-ej, mam jeszcze jedno pytanie! Gdzieś-tam coś-tam mówiłaś o długiej historii napisu na twojej sygnie - chcę poznać tą historie

Z wywiadu z Asari temat zmienił się w wywiad "Życie w UK" xD Ale mi to pasuje! Możesz dać więcej!
:D

Herbata dobra jest...ale też inna...no i...no ten

12. Dużo tu hindusów (wspólnota narodów and all that stuff)
13. Nikt za bardzo nie przejmuje się religią (kraj ateisticzno-agnostyczny)
14. Starsze pokolenie jest 'posh'
15. Duuuuużo tu starszych ludzi
16. Lubią wyjeżdzać na wakacje za granicę...nie tylko do Hiszpanii (nie ważne, jaki kraj...byle popularny)


choćby ich policja aresztowała za seks z drzewem po pijaku... *plotka nieprawdziwa, ale w pewien sposób obrazująca sytuację*.
Też o tym słyszałaś?! XD Ironicznie, facet miał chyba na imię Arthur...XD

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!  Empty Re: Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!

Pisanie by Guest 11.06.12 19:33

17. wszędzie w domach wiszą flagi angielskie/brytyjskie/Manchasteru United
18. bardzo dużo tu sklepów charytatywnych
19. Wbrew popularnej opinii, nie ma 'jednego' angielskiego akcentu. akcent różni się od regionu. Wg mnie najładniejszy jest ten z Londynu <3
20. A. I lubią wyjeżdżać do Turcji.

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!  Empty Re: Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!

Pisanie by Fillu. 11.06.12 20:21

Przeto 19 jest jasne jak Słońce
Fillu.
Fillu.

Posts : 79
Join date : 13/05/2012

Powrót do góry Go down

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!  Empty Re: Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!

Pisanie by Guest 11.06.12 20:22

Ale ten z Lincolnshire też jest piękny!!!

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!  Empty Re: Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!

Pisanie by Ardwi 11.06.12 20:50

Asari, czuję się dumna, bo w żadnym punkcie nie dowiedziałam się niczego, czego bym nie wiedziała. Ale jednak żyć tam, a zbierać wiedzę skąd się da, to dwie różne rzeczy...

A jak Anglik reaguje na kolejki? <3
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!  Empty Re: Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!

Pisanie by Guest 11.06.12 21:01

Jak ktoś się próbuje wepchać mogą dziać się straaaszne rzeczy D: Ale to zależy też od człowieka

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!  Empty Re: Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!

Pisanie by Guest 12.06.12 18:37

BTW

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!  81f524d7e6947596bd9d1679a8a654c4

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!  Empty Re: Wywiad z Asari (i przy okazji, Norwegią)!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach