Hetalia RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Noel - urocza wioska elfów

3 posters

Go down

Noel - urocza wioska elfów Empty Noel - urocza wioska elfów

Pisanie by Mitake 31.05.12 15:16

Piękna, typowo zielona i typowo drzewna wioska. Niespecjalnie wielka, otoczona wspaniałym, szumiącym lasem. Generalnie, wiecie, blisko do natury. Jak najbliżej.
Mieszkają tutaj praktycznie same elfy. Ewentualnie ludzie, którzy przez ich społeczność zostali uznani za na tyle odchylających się od ludzkiej normy, że to naprawdę nie zaszkodzi. Jest to jedno z niewielu tego typu miejsc w tym kraju - zazwyczaj wszędzie są wszyscy.

Mitake

Posts : 118
Join date : 12/05/2012

Powrót do góry Go down

Noel - urocza wioska elfów Empty Re: Noel - urocza wioska elfów

Pisanie by Mitake 31.05.12 15:28

Fillu
Siedziałeś właśnie na jednej z pięknych polan otaczających to piękne miejsce, mieszczące się głęboko w pięknym lesie, w otoczeniu pięknych drzew, pięk.... zresztą, nieważne. W każdym razie, siedziałeś sobie spokojnie na jednej z takich łączek robiąc to, czym zajmowałeś się zazwyczaj.
Tak czy inaczej, to miał być jeden z tych cudownie zwyczajnych dni w twoim życiu. No i był. Prawie. Przez pierwszą część było naprawdę spokojnie i całkiem milutko. A potem przyleciał do ciebie jeden z tych małych elfów, tak nielicznych w wiosce.
- Ej! Słyszałeś? Do naszego miasta przyjechał bohater - krzyknął, wyraźnie podekscytowany. To znaczy, że coś musiało się dziać. Elfy zazwyczaj już od takiego właśnie małego były uczone Dumy i Spokoju. Oczywiście, zależy które, ale generalnie panował pogląd, jakoby rasa ta była wyjątkowo opanowana. - Idziesz zobaczyć? Jest trochę dziwny, ale chodź!

Mitake

Posts : 118
Join date : 12/05/2012

Powrót do góry Go down

Noel - urocza wioska elfów Empty Re: Noel - urocza wioska elfów

Pisanie by Fillu. 02.06.12 19:51

Fin bardzo lubił te spokojne dni, kiedy nic się nie dzieje. Na krótką chwilę oczywiście, bo kto może wytrzymać tyle czasu bez walk i skopania tyłków jakiś obwiesi! No, ale niestety. Wszystkie buraki w okolicy się pochowały, Timo nie tracił czasu i robił to, co potrafił najlepiej. Wiksował! Wszystkie robaczki imprezowały z nim, Jake robił za dj'a i najlepszego tancerze na parkiecie. Ach, te magiczne, rozciągliwe psy potrafiące nogami być daleko od rąk. Nikomu nie przeszkadzało, że tańczą jedynie nogi Jake'a, a jego łapki miksują muzykę. Było fajnie, dopóki nie przyleciał elf. Znaczy, inaczej. Było fajnie, dopóki elf się nie zbuntował przed siłowym wciągnięciem go w taniec. Fin był zdziwiony takim sztywnym zachowaniem. Zaraz jednak całe jego zainteresowanie przerzuciło się na to, co mówił stworek.
- Bohater! O ja cię, Jake! Chodźmy natychmiast! Ciekawe jaki jest, pewno ma taki miecz jak ja! A a a a albo nosi kostium, taki obcisły. Słyszałem, że w innych krainach jest popularny. Na pewno jest silny, chcę się z nim pobić! - krzyknął radośnie wymierzając ciosy w powietrze.
- Młody, to na pewno jakiś zgrzybiały dziad, co uratował kilka milionów dzieci przed chorobą znajdując jakąś szczepionkę i teraz obwołują go bohaterem - wtrącił się Jake stając obok Timo. Dalej był w imprezowym nastroju, kręcił tyłkiem jak ta lala.
- O, serio? - smutek. -A ja miałem nadzieje. Ale i tak chodźmy go zobaczyć, okaże się, co jest lepsze, jego szczepionka czy mój miecz!
Inna sprawa, że Fin nie znał takiego pojęcia jak szczepionka. Uznał to za jakąś cudaczną broń.
Fillu.
Fillu.

Posts : 79
Join date : 13/05/2012

Powrót do góry Go down

Noel - urocza wioska elfów Empty Re: Noel - urocza wioska elfów

Pisanie by Mitake 04.06.12 17:44

Fillu.
- No co ty! - wtrącił ci się elf. - To prawdziwy bohater!
I rzeczywiście. Gdy doszliście na miejsce (kolejna polanka, cholernie ich tu dużo), zobaczyliście Wielkiego Faceta. Wiecie, jednego z tych w złotej zbroi ważącej trzy razy więcej, niż oni sami. Ale serio miał złotą zbroję! Błyszczącą i w ogóle! Cóż, może do jego Superbohaterskiego Wizeurnku nie pasował brak czerwonych gaci na tym wszystkim, ale cóż. Przynajmniej jego pelerynka powiewała całkiem zgrabnie.
Ale mniejsza o to. Ważniejsze, że dostrzegając was gdzieś w tłumie, zareagował dość... cóż. Niespotykanie.
Mianowicie: najpierw jego oczy rozszerzyły się, prawie wychodząc z orbit, a rozdziawiona gęba niemal dotknęła ziemi. Zaraz potem wciągnął powietrze ze świstem, tylko po to, by zaraz je wypuścić (chociaż po prawdzie wypuścił je dopiero w momencie, gdy zrobił się fioletowy).
- Królu! O wielki królu! - wrzasnął, padając wam do stóp. - Niegodne me oczy patrzeć na twe cudowne oblicze, niegodzien ja stąpać po ziemi, po której ty stąpasz!
Elfy spojrzały się dziwnie. Cóż. Różni ludzie się zdarzają, nie?

Mitake

Posts : 118
Join date : 12/05/2012

Powrót do góry Go down

Noel - urocza wioska elfów Empty Re: Noel - urocza wioska elfów

Pisanie by Fillu. 04.06.12 22:58

Weeee! Polanki!
Gdy przybyli na polankę omal oczy nie wybuchły Finowi z wrażenia. O mój! O ja! Jaka ekstra zbroja! I ma bohaterską pelerynę, zawsze chciał taką mieć!
Jake za to był zawiedziony.
- Stary, koleś jest z innego kraju. I nie ma żadnych gaci! Wszyscy superbohaterowie mają coś, co wyróżnia ich tyłki. Zobacz - ja mam piękne pośladki.
Zakręcił pośladami co by cały świat widział, że są super. A Fin dalej się jarał.
Fanboy squeeeeeeeeee!
Jeszcze bardziej się ucieszył, jak Wielki Koleś do niego podszedł. Timo stał jak taki bezmózg, ucieszony, z rączkami przyklejonymi do twarzy. Jednak Superbohater padł do przybierających w miejscu stópek Fina. Aż zaniemówił.
- Jake, znowu uratowałeś jakiś kraj bez mojej wiedzy!
- To nie ja młody, to ten koleś bez gaci jest dziwny!
Smutek. Timo nie wie o co chodzi.
Fillu.
Fillu.

Posts : 79
Join date : 13/05/2012

Powrót do góry Go down

Noel - urocza wioska elfów Empty Re: Noel - urocza wioska elfów

Pisanie by Mitake 05.06.12 13:12

Fillu.
Bohater zmieszał się chyba takim brakiem reakcji. A może raczej brakiem rozkazu? Słyszał, że nowo odnalezieni królowie zazwyczaj wydają rozkazy, albo nadmiernie się ekscytują, albo zaczynają zaprzeczać swojej królewskości, albo jeszcze coś takiego. A ten? Lista nie pasowała do oczekiwanych efektów! Więc się Bohater trochę zmieszał. Padnięty na kolana, cały czas ryjąc nosem po ziemi, pozwolił sobie teraz na zerknięcie do góry.
- Królu...? - zapytał powoli. - Czy...czy masz może dla mnie jakieś rozkazy? Z całą radością swego serca wypełnię każde twe życzenie zarówno zanim, jak i po wyruszeniu w drogę!

Mitake

Posts : 118
Join date : 12/05/2012

Powrót do góry Go down

Noel - urocza wioska elfów Empty Re: Noel - urocza wioska elfów

Pisanie by Fillu. 05.06.12 15:23

Fin najpierw zrobił ustka karpika, bowiem chyba był najbardziej zmieszanym człowiekiem na ziemi. Kucnął przy Bohaterze i tyknął go w głowę.
- Panie Bohaterze, ziemia jest brudna! A dokąd pan jedzie? Uratował pan kiedyś kraj? A ile waży pana zbroja? Pokonał pan kiedyś kosmitów? Walnął pana piorun?
Dalej się ekscytował w najlepsze. Elfy mówiły, że to bohater, a elfy nie kłamią!
- Jestem Timo, bohater - oświadczył dumnie wypinając pierś. - A to Jake. Mój przyjaciel. Mamy króla, ale to Lodowy Król, strasznie niemiły. I jeszcze jest Król Orzechowy. W sumie, dziwny koleś.
Nie ma to jak rozkmina w najlepszym momencie.
Fillu.
Fillu.

Posts : 79
Join date : 13/05/2012

Powrót do góry Go down

Noel - urocza wioska elfów Empty Re: Noel - urocza wioska elfów

Pisanie by Ardwi 05.07.12 20:32

BOHATER słuchał pytań zmieszany. To znaczy nie ogarniał, miał mózg, który zazwyczaj mieścił jedną, dwie idee naraz. Akurat tyle, żeby wiedzieć, jak trzymać miecz i, że zło jest złe.
- Żeco? Nie król? Jeśli ty nie król, to... - BOHATER spróbował zerwać się na równe nogi, co jest nieco skomplikowaną operacją, jeśli nosi się ciężką zbroję. Jęknął i padł na ziemię, klnąc.
- Niemożliwe! Tyś król ponad królów! To do ciebie wiodło mnie przeznaczenie w tym pogańskim kraju! I kimże jest ten niegodziwiec i czy trzeba go zwalczyć? Zawalczę nawet i teraz o twoją sprawiedliwość... Tylko pomóż mi wstać, wasza wysokość, panie mój pośród panów - oświadczył entuzjastycznie i donośnie.
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Noel - urocza wioska elfów Empty Re: Noel - urocza wioska elfów

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach