Hetalia RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ojczyzna Burneiki [Litwa]

3 posters

Go down

Ojczyzna Burneiki [Litwa] Empty Ojczyzna Burneiki [Litwa]

Pisanie by Apoc 30.05.12 11:37

Kraj: Lietuvos Respublika
Imię i nazwisko: Toris (Thoris) Laurinaitis
Charakter: Litwę wszyscy znają i lubiają... lubią... no nieważne. W każdym razie, Toris to bardzo nieśmiały młodzieniec. Napastowany przez Rosję, kumpluje się z Polską. Przyjaźń Feliksa i Torisa nie należy do normalnych i typowych. Przez długi czas stanowili jedno państwo z Łukasiewiczem na czele. Chyba nie wyszło to na dobre, było do przewidzenia że roztrzepany i lekkoduszny Polska wszystko zniszczy. Bywało lepiej i gorzej, ale mają dobre relacje. Ale może więcej o samym Litwie... dosyć wysoki, ma długie brązowe włosy i dobre serduszko. Niestety, zdrowie mu nie dopisuje. Często mdleje, ma depresje i bóle brzucha. Cechuje się pokojowym podejściem do życia, nie wdaje się w spory - typowy introwertyk. Od zawsze w otoczeniu potężnych, silniejszych od niego państw. Uwielbia Białoruś, jego siostrzyczkę. Mimo, że stale odrzuca jego uczucia nadal wierzy, że w końcu da sobie spokój z Ivanem i doceni go. O ile zazwyczaj jest niekonfliktowy, to da się pociąć, żeby tylko Natasza zwróciła na niego uwagę.
Apoc
Apoc

Posts : 24
Join date : 30/05/2012
Age : 28
Location : Bromberg

Powrót do góry Go down

Ojczyzna Burneiki [Litwa] Empty Re: Ojczyzna Burneiki [Litwa]

Pisanie by Mitake 30.05.12 16:56

Oczywiście, akcept jest. A teraz sesyja


Wszystko było pięknie. Idealnie wręcz. Ty - w skrojonym na miarę garniturze, w krawacie, wystrojony, jak się tylko dało. Natasza - w pięknej, niebieskiej sukience podkreślającej kolor jej oczu, włosy upięte w jakąś fantazyjną fryzurę, na twarzy lekki, niedostrzegalny prawie uśmiech. I na początku było cudownie, rozmawialiście cicho i nieważnych rzeczach, co jakiś czas wybuchałeś śmiechem, a Białoruś wcale nie próbowała połamać ci palców. Nawet lepiej. Nawet pozwoliła się dotknąć, sama złapała twoją dłoń, sama położyła ją na swoim ramieniu, pozwoliła zsunąć ramiączka swojej sukienki. Pozwoliła też przesunąć się im jeszcze niżej, pozwoliła...
Cóż. To wszystko było dość niezwykłe, jak na nią. Dość powiedzieć, że jak we śnie. Zupełnie jak we...
- Litwo! Litwo, wszystko z tobą w porządku? - usłyszałeś gdzieś obok ucha. I nagle zniknęła Białoruś, nagle zniknęło wszystko z nią związane. Zamiast tego zobaczyłeś przestraszonego Łotwę, tuż nad swoją głową.

Mitake

Posts : 118
Join date : 12/05/2012

Powrót do góry Go down

Ojczyzna Burneiki [Litwa] Empty Re: Ojczyzna Burneiki [Litwa]

Pisanie by Apoc 30.05.12 17:37

Co za wspaniała okazja, zaraz ją pocałuję i... o nie, nie! Kochanie, nie opuszczaj... CO ON TU ROBI?! Toris w szoku zaczął miotać się na lewo i prawo, niemal jak w amoku. Nie rozumiał, co właśnie mu się przytrafiło. Dopiero po pewnej chwili się uspokoił. Mój Boże, skąd on się tu wziął? I czemu nie jest Nataszą?!

- Łaaa! Co ty tu robisz, Raivis? I gdzie jest Natasza?! - zapytał, trzymając twarz w dłoniach i błagając o wyjaśnienie.

Dlaczego zawsze ja muszę się nabrać na takie pułapki? Ech, co za rozczarowanie.
Apoc
Apoc

Posts : 24
Join date : 30/05/2012
Age : 28
Location : Bromberg

Powrót do góry Go down

Ojczyzna Burneiki [Litwa] Empty Re: Ojczyzna Burneiki [Litwa]

Pisanie by Mitake 30.05.12 17:43

Łotwa spojrzał na ciebie prawie z przerażeniem.
- T-to... N-nie wiem, o czym t-ty mówisz, Litwo. Nie było t-tutaj B-białorusi... N-na szczęście - mruknął cichutko, kuląc się w sobie. Wyglądał teraz jak zastraszone dziecko, na które właśnie nakrzyczał starszy brat, w sumie tylko dlatego, że dziecko ośmieliło się istnieć.
- W-widzisz... S-strasznie sapałeś przez sen, i z-zrobiłeś się czerwony. B-bałem się, że coś n-niedobrego sie dzieje - dodał zaraz. Jednocześnie, na twarzy chłopca pojawił się bardzo niewinny, przepraszający jakby uśmiech.
Oczywiście, bardziej niewinny. Serio. To był najbardziej niewinny usmiech, jaki kiedykolwiek mógłbyś zobaczyć, Litwo!

Mitake

Posts : 118
Join date : 12/05/2012

Powrót do góry Go down

Ojczyzna Burneiki [Litwa] Empty Re: Ojczyzna Burneiki [Litwa]

Pisanie by Apoc 30.05.12 18:07

Czyli jednak, to był jednak sen. Taka okazja, taka piękna sceneria! Nawet w snach prześladują mnie moje codzienne problemy. Ech, puknij się w łeb, Torisie! Nigdy nie będziesz miał Białorusi.
- Przepraszam cię, Łotwo... po prostu bardzo mnie zaskoczyłeś.
Litwa głaszcze go po głowie i uśmiecha się szczerze, dodając:
- Nie przejmuj się mną, po prostu śpij dalej. Nic mi nie jest, po prostu miałem bardzo dziwny sen. Dziękuję, że zwróciłeś na mnie uwagę.
Litwa zaczął zastanawiać się nad tym snem. Dlaczego ona nie zwraca na mnie uwagi? Co ja robię źle? I czemu ona nadal kocha tego... tego... wyzyskiwacza?

Apoc
Apoc

Posts : 24
Join date : 30/05/2012
Age : 28
Location : Bromberg

Powrót do góry Go down

Ojczyzna Burneiki [Litwa] Empty Re: Ojczyzna Burneiki [Litwa]

Pisanie by Mitake 30.05.12 20:03

- A-ale... - mruknął jeszcze, zawieszając się, dla lepszego efektu. Malutki, bezbronny Łotewka. - P-przepraszam, Litwo... - powiedział cichutko, skruszony. Przecież nie chciał go budzić! To było nie w porządku, budzić Litwę, prawda?
- T-teraz nie zasnę... - dodał. Gdy raz się obudził, przecież naprawdę trudno było potem znów ułożyć się wygodnie, przestać myśleć o Rosji, czy wyłączyć się na potworne krzyki dobierające skądś... Nigdy nie było do końca wiadomo, skąd. I kto akurat krzyczał.
Dom Rosji.

Mitake

Posts : 118
Join date : 12/05/2012

Powrót do góry Go down

Ojczyzna Burneiki [Litwa] Empty Re: Ojczyzna Burneiki [Litwa]

Pisanie by Apoc 30.05.12 20:26

- Hmm, co mogę dla ciebie zrobić w takim razie? Żebyś się uspokoił i wyciszył? Chyba jestem ci to winien - uśmiechnął się Litwa.
Chyba mocno się mną przejął, biedaczysko. W dodatku otoczenie nie pomaga...
Apoc
Apoc

Posts : 24
Join date : 30/05/2012
Age : 28
Location : Bromberg

Powrót do góry Go down

Ojczyzna Burneiki [Litwa] Empty Re: Ojczyzna Burneiki [Litwa]

Pisanie by Mitake 30.05.12 20:34

Łotwa, jakby nigdy nic, uśmiechnął się trochę pewniej. Jednak oczy jego nadal wyrażały czyste przerażenie. Tak, on był taki przerażony! Mały, biedny, trzęsący się Łotwa!
- P-p-przytul mnie... - powiedział, po czym wlazł ci pod kołdrę, zaraz przytulając się ciasno do ciebie. Ręce mocno oplotły twój brzuch, a głowa dzieciaka wylądowała na twojej klatce piersiowej. - I możesz mi coś opowiedzieć... Wiesz, jedną z tych swoich legend, które zawsze opowiadasz - dodał, trochę już pewniejszym głosem. - z-znaczy... p-proszę...

Mitake

Posts : 118
Join date : 12/05/2012

Powrót do góry Go down

Ojczyzna Burneiki [Litwa] Empty Re: Ojczyzna Burneiki [Litwa]

Pisanie by Ardwi 03.06.12 20:28

Apoc, rozpoczynasz swój okres próbny na forum. Miłej zabawy, koniecznie odwiedź temat z Wieczną Sesją. Miło by było także zobaczyć twój temat w Powitaniach. Mam nadzieję, że wkręcisz się w forum i będziemy mogli pochwalić się Użytkownikiem Płci Męskiej.
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Ojczyzna Burneiki [Litwa] Empty Re: Ojczyzna Burneiki [Litwa]

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach