Hetalia RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wasze propozycje

+2
An
Ardwi
6 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Wasze propozycje Empty Wasze propozycje

Pisanie by Ardwi 12.05.12 21:05

Macie pomysł, którym chcecie się podzielić? Albo po prostu fazę na steampunka i pragniecie, żeby coś w podobnych klimatach się pojawiło? Podzielcie się tutaj swoimi, hah, fantazjami, a bardzo możliwe, że w końcu zostaną spełnione.


Ps. Przyjmujemy każdy pomysł, mniej lub bardziej ogólny. Nie krępujcie się.


Aktualnie złożone propozycje

Crossover:
- Hetalia x Medal of Honor/Call of Duty (Asari)
- Hetalia x Final Fantasy (Asari)
- Hetalia x Świat Dysku (Ardwi)
- Hetalia x El Internado (An)
- Hetalia x Sherlock (Asari?)
- Hetalia x Transformers (Asari)

Zwykłe:
- Bohaterzy Hetalii jako udziwione postacie z bajek (Mit, Ardwi)

Konkretne gatunki:
- Staempunk (Ardwi)
- Postapo (Ardwi)
- Horror/Mystery (Asari)



Ostatnio zmieniony przez Ardwi dnia 05.06.12 15:07, w całości zmieniany 1 raz
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Guest 30.05.12 17:13

Hetalia x Medal of Honor/Call of Duty? Albo Hetalia x Final Fantasy?

Mam ostatnio ochotę na oryginalny crossover, rzygam Hogwartem i Gakuenem

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Ardwi 02.06.12 14:51

Tak sobie myślałam, że crossover Hetalii z Światem Dysku byłoby kochane, ale raczej nie na rpga, tylko na jakiegoś fika:/ Ze stężeniem absurdu w każdym poście trzeba by być Fillu, żeby HetaliaxŚD wypaliło xD

A tak z drugiej strony, to napisałabym steampunka albo postapo. No i strasznie mi się spodobał pomysł Mit, żeby napisać, nawet krótko, sesję z postaciami hetaliowymi jako postaciami z bajek.
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Guest 02.06.12 15:34

Ardwi, czyli coś w stylu np. Hetalia x Disney? Przyznam, że ciekawy pomysł.

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by An 02.06.12 15:40

Gakuen i Hogwart to faktycznie oklepane tematy... Wszędzie tego pełno, wydaje się być mdłe i nieciekawe. Ale! Wszystko zależy od tego, jak poprowadzą to Mistrzowie. Bo, wiadomo, jak ktoś zrobi forum, nazwie je "Gakuen" i powie: róbcie co chcecie, to... Do bani. Gdy ma się jakiś zamysł, ciekawą fabułę i wątki dla graczy w zanadrzu, to nawet z głupią szkołą można wykombinować coś fajnego. O Hogwarcie nie wspomnę, tam się ma dość spore pole do popisu.

O! Świat Dysku były ekstra! Chociaż, prowadzić dwa fantasy na raz byłoby ciężko.

An
An
Admin

Posts : 66
Join date : 12/05/2012

https://frontiers.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Guest 02.06.12 15:48

No właśnie...hmm...może nie można by było jakiegoś horroru czy mystery? A może jakąś komedie albo crossover z jakimś filmem akcji czy coś. Cokolwiek, byleby nie było nudne albo oklepane

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by An 02.06.12 17:06

Mystery? Mogłabym w przyszłości poprowadzić coś na podstawie Internatu. Fajny, hiszpański serial, nasiąknięty zagadkami i innymi tajemniczymi wydarzeniami. Ale to trzeba by było chętnych... No i wiadomo - akcja toczyła by się w szkole. To chyba dyskwalifikuje ten pomysł.
An
An
Admin

Posts : 66
Join date : 12/05/2012

https://frontiers.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Ardwi 02.06.12 17:15

Niekoniecznie. xD Zawsze można przenieść akcję do miasteczka na końcu świata, albo na duży, poważny uniwersytet, albo no... Jakoś pozmieniać w każdym razie. Poza tym gakuen to nie horror, to czyste pairingowanie xD A tu byłaby Fabuła. Nie wiem.
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Guest 02.06.12 17:27

...i fanserwis XD
a może coś na podstawie Sherlocka? Czy coś?

Albo jakieś innej mangi, jak Naruto czy One Piece? Chciałabym to zobaczyć XD

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Fillu. 02.06.12 19:59

Ardwi, nienawidzę cię xDDDDDDD

jestem głupia być może, ale świat dysku mnie nie powala xD disney byłby dziwny, ale jak już, to zaklepuję sobie Stitcha : | one piece byłby trudny w cholerę. naruto ble. na sherlocka trzeba mieć porządny pomysł, ale ja lubię sherlocka. sherlock jest fajny.
Fillu.
Fillu.

Posts : 79
Join date : 13/05/2012

Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Ardwi 02.06.12 20:11

Ej, Fillu, to był komplement!

O Disneya mi nie chodziło, raczej tak, jak to opowiadała Mit. Bajkowe udziwnione postacie typu Zaginiony Brat Kopciuszka, Brwista Księżniczka itp. Nie wiem, Mit wróci, to opowie wam jakoś ładniej. Ale w sumie mam ochotę na coś mrocznego *-*
One piece nie znam, odstraszyła mnie długość, Naruto ble, zgadzam się z Fillu, a Sherlock... Zdecydowanie nie. Kto tu widzi pomysł, jak to zorganizować? Dzielimy się na sherlocków i doktorów? xDD Sherlock jest fajny, ale nie do pisania.
Ale nie martwcie się! Nikt od was nie wymaga wymyślania. To temat, żebyście mówili, w co WY byście chętnie pograli. Wymyślaniem proponowanych przyszłych sesji zajmują się już teraz modzi* i za jakiś czas powstanie temat z ankietą. Ale na razie piszcie w Igrzyskach! <3


_
*ja, od czterech minut.
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Mitake 02.06.12 20:56

Ardwi napisał:Poza tym gakuen to nie horror
Jesteś na sto procent pewna?
Demon

Ej, a jakby zrobić tak coś (bardzo krótko) na podstawie jakiegokolwiek horroru, gdzie grupka ludzi zamykana jest Gdzieś i mają się (nie)pozabijać nawzajem? I wtedy to można na dwa sposoby. Albo bawimy się w Oddanie Psychologii Postaci i staramy robić to w miarę na poważnie, albo odrzucamy jakiekolwiek Ambicje, a potem robimy sieczkę!

I tak! O bajki nie chodziło mi o Disneya (chociaż zobaczyć hetaliowe spotkanie Stitcha, Królewny Śnieżki, Simby i Quasimoda mogłoby być ciekawe) ale właśnie o nadanie postaciom oryginalnym pewnych "funkcji". Jeśli miałoby to być na podstawie czegoś, to najbliżej tam byłoby temu do Shreka. Tam właśnie było przecież oddanie tego i nabijanie się ze wszystkiego, jak leci. Więc to bardziej pod tym kontem.

Co do One Piece: nie znam. Naruto: znając życie byłoby totalnie fazowo + perspektywa zrobienia Francją kae bushin no jutsu (czy jak mu tam było) i zaatakowania Anglii z pięćdziesięciu stron *-*
A Sherlock: nie w ten sposób. Wtedy, myślę, jakby już chciał ktoś coś robić, trzeba byłoby podzielić forum na ludzi-mafię i ludzi-detektywów, a potem zacząć ich wkręcać. Zrobiłoby się co prawda może dwa fora, nikt by nie wiedział, kto jest kto, ale... nie, to raczej by nie wypaliło. Zbyt skomplikowane. Chyba xD Nie teraz przynajmniej.

A co do gakuena: jeżeli ktoś by ciekawie poprowadził (jak mówi An) i chodziłoby w tym o coś więcej, niż chodzenie po pokojach i robienie yaoi, to może nawet mogłoby być ciekawsze. Ale tak, to cholera wie xD

A co sądzicie o zrobienie tego w realiach urban fantasy albo postapo?

Mitake

Posts : 118
Join date : 12/05/2012

Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Guest 03.06.12 15:31

Szczerze mowiac jak juz wczesniej mowilam; mi tam jest obojetnie w to co gramy, byleby MG poprowadzili to ciekawie i z pomyslem. Nawet Gakuen, jak juz ktos wczesniej wspomnial, moze byc fajny z ciekawa fabula. Jezeli chodzi o Sherlocka chodzilo mi o universum ksiazek a nie serialu xD
Kolejna dziwna propozycja na dzis: Transformers? XD xD

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Ardwi 05.06.12 20:52

Hm... A gdybyśmy zrobili sesję historyczną? Jakie okresy/konkretne wydarzenia proponujecie?
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Fillu. 05.06.12 20:54

Rewolucję neolityczną!
Fillu.
Fillu.

Posts : 79
Join date : 13/05/2012

Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Jubiliana 05.06.12 21:03

Fillu. napisał:Rewolucję neolityczną!
Pozdrawiam z tej strony mój egzamin z połowy semestru.
WIECIE JA WAM MOGĘ TO ZROBIĆ >D
Jubiliana
Jubiliana

Posts : 43
Join date : 03/06/2012
Age : 31

Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Guest 05.06.12 21:13

Bitwa o Monte Cassino!

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Jubiliana 12.06.12 11:11

Pytanie o sesję HetaOni, wolicie by miała ona coś na kształt luźnej, prostej mechaniki (nawalanie w Steve'a, HP, MP, czary nie czary, specjalne ataki, ew, nabijanie poziomu, kupowanie rzeczy w toalecie xD), czy nie i raczej bazujemy bardziej na prostym "trafię, nie trafię" i czymś bardziej w stylu AoOni (uciekanie i ukrywanie się).

W ogóle ktoś by się na nią pisał?
Jubiliana
Jubiliana

Posts : 43
Join date : 03/06/2012
Age : 31

Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Guest 12.06.12 15:33

Ja! xD

Osobiście nie ma dla mnie znaczenia czy to Aoni czy Hetaoni, jednak preferuję to drugie. Wydaje mi się ciekawsze i ma się więcej pola do popisu

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Jubiliana 12.06.12 18:18

Chodziło mi raczej o formę samej rozgrywki, bo nie zamierzam wrzucić wam AoOni. Steve zostaje xD
Jubiliana
Jubiliana

Posts : 43
Join date : 03/06/2012
Age : 31

Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Guest 12.06.12 18:36

No właśnie o formę mi chodziło XD
Zemścimy się na Stevie, a co!!!

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Ardwi 14.06.12 13:08

Jubi, jestem za luźniejszą formą sesji, bez opracowywania systemu. Zawsze bardziej ceniłam wczuwanie się w postać, niż w naśladowanie dziwnych rpgów i ich systemów. To znaczy... Dla mnie jest po prostu przyjemniej bez tej garści zasad. I bardziej przejrzyście. Poza tym uważam, że taka, mimo wszystko, bardzo luźna forma jak hetaliowy pbf, nie potrzebuje systemów, skoro i tak skupia się na postaciach.
Rany, ale chaotycznie. Tak czy siak, jestem za "trafię nie trafię", do czego świetnie posłużą nam tutejsze kostki. xD
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Jubiliana 14.06.12 13:37

1:1 hm? xD Sam system nie ma/miał być jakiś skomplikowany. Dzieliłby się na 4 cechy, od nich zależna siła ataku, takie podstawy. Do tego HP i MP. Coś jak było zademonstrowane w HetaOni. Ale w sumie czy to będzie, czy nie - mi to lotto. Dobrze by tylko było gdyby ktoś jeszcze wyraził zainteresowanie xD
Jubiliana
Jubiliana

Posts : 43
Join date : 03/06/2012
Age : 31

Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Ardwi 14.06.12 13:40

Ja mam podobnie. Cokolwiek będzie, raczej nie będzie wadzić, ale i tak skłaniam się w kierunku opcji bez żadnej mechaniki. xD
Jubi, może załóż temat o hetaoni i zrób przy tym ankietę, żeby każdy zagłosował, jaki rodzaj systemu woli? Tak będzie prościej, bo ludziom zwykle nie chce się wyrażać zdania pisząc, ale od kliknięcia im korona z głowy nie spada. <3
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Guest 20.06.12 15:50

Może parodia jakiegoś programu TV? Np. Tap Madl, X Factor, Ugotowani (chciałabym zobaczyć zwłaszcza to ostatnie XD ktoś zrobi sesyjkę? <3)

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Wasze propozycje Empty Re: Wasze propozycje

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach