Hetalia RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ogłoszenia

3 posters

Go down

Ogłoszenia Empty Ogłoszenia

Pisanie by Ardwi 24.05.12 11:54

Nie mam pojęcia, jak Mit dorwała się do tego ruchomego napisu, więc staromodnie założę temat:
Wygląda na to, że wieczna sesja fantasty zostanie otwarta na dniach. Za maksymalnie trzy dni zmusimy was do ogarnięcia tamtego światka i dobrej zabawy. <3 Okazało się też, że, mimo wszystko, do gry potrzebna wam będzie karta postaci, ale bez obaw: jeśli ktoś nie ma pomysłu na postać, niech zagada do MG, na pewno pomożemy wymyślić coś ciekawego. Póki co, przygotujcie się psychicznie!


Ostatnio zmieniony przez Ardwi dnia 03.06.12 19:32, w całości zmieniany 1 raz
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia Empty Re: Ogłoszenia

Pisanie by Mitake 25.05.12 21:56

Ha! Dział z informacjami (co prawda brakuje jeszcze klas, ale to się zrobi) do fantasy został otwarty. Na razie i tak każdy musi sobie zrobić kp (i czekać na akcepta ładnie!), więc i tak wam to specjalnie niepotrzebne. Gdyby ktoś czegoś nie wiedział - pytać śmiało.
Ach i błagam was, nie róbcie sobie Mega Pro Postaci. O wiele weselej będzie rozwijać je podczas gry.

Mitake

Posts : 118
Join date : 12/05/2012

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia Empty Re: Ogłoszenia

Pisanie by Mitake 26.05.12 8:15

Ach. Jeszcze jedno ogłoszenie. W fantasy tak, owszem, wasze postacie mogą umrzeć. Oczywiście, nie będzie to się (mam nadzieję) działo części. Ale pamiętajcie sobie, że nie jesteście nieśmiertelni i coś w stylu "heh, na pewno pokonam tych trzydziestu uzbrojonych rzezimieszków" tudzież "to bagno nie może być tak głębokie!" się nie sprawdza. God_mode też nie macie, dlatego wiecie. Żeby nie było, że nie ostrzegałam - nie zdziwcie się, jeżeli ktoś padnie trupem. Wtedy, zapraszam, trzeba zrobić nowe kp, oczywiście, można cały czas tym samym krajem <3

Mitake

Posts : 118
Join date : 12/05/2012

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia Empty Re: Ogłoszenia

Pisanie by Mitake 30.05.12 21:49

Z przyjemnością ogłaszam, że Wieczna Sesja została w końcu otwarta! Przepraszam, że tyle to trwało, no ale... ale. Następowało kilka problemów technicznych. Tak czy inaczej, teraz możecie się już bawić i cieszyć. Czy cokolwiek tam chcecie. Ot!
Miłej gry.

Mitake

Posts : 118
Join date : 12/05/2012

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia Empty Re: Ogłoszenia

Pisanie by Ardwi 03.06.12 19:07

Równo za tydzień (10.06) odbędzie się Pierwsza Czystka. Usunięte zostaną nieaktywne konta. Dlatego jeśli ktoś zwleka z wkraczaniem w życie forum, a, mimo wszystko nie chciałby z niego rezygnować, niech napisze do któregoś z moderatorów na PW.


+ Powstał nowy dział z przywitaniami. Jeśli ktoś z was ciągle czuje się niezgrany z resztą, niech nie krępuje się założyć swojego tematu.
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia Empty Re: Ogłoszenia

Pisanie by Ardwi 03.06.12 19:36

Dochodzi kolejna ważna zmiana.
Mianowicie, przynajmniej na jakiś czas, likwidujemy wstępne sesyjki. Zamiast tego wprowadzamy okres próbny. Więcej o tym można przeczytać w temacie z wzorem kart postaci. Powód? Najwyraźniej zbyt spowalniały graczy, którzy mogliby od razu przyłączyć się do prawdziwych sesji.
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia Empty Re: Ogłoszenia

Pisanie by Ardwi 04.06.12 15:45

I kolejne ogłoszenie. W temacie "Sesje" zostało dodane podforum "Sesje własne." Innymi słowy, gdybyście chciały pograć między sobą, zrobić pairing, bo podjarała was jakaś wizja, to możecie śmiało bawić się właśnie tam.
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia Empty Re: Ogłoszenia

Pisanie by Ardwi 05.06.12 15:10

Uprzątnęłam trochę forum pod kątem spamu, dlatego kilka osób może mieć troszkę mniej postów. Nie martwcie się tym, ale na przyszłość mniej ambitne posty piszcie w spamie, najwyżej cytując to, czego się tyczą <3 Po prostu nie róbmy syfu tam, gdzie powinno być czysto i przejrzyście.
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia Empty Re: Ogłoszenia

Pisanie by Mitake 05.06.12 18:18

Moi kochani userzy! Na dni czwartek-niedziela mit znalazła sobie pracę przy rozlewaniu piwa mniej-więcej od rana do nocy (serio, nie przesadzam), więc najprawdopodobniej rozgrywki, gdzie jestem mg troszkę zmarnieją. Postaram się gdzieś po powrocie, albo przed wyjściem strzelać postami, ale nic nie obiecuję, bo bardzo możliwe, że będę miała siłę jedynie na spanie. Tak uprzedzam.

Mitake

Posts : 118
Join date : 12/05/2012

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia Empty Re: Ogłoszenia

Pisanie by Ardwi 10.06.12 19:34

Konta usunięte: Kuro-chan (Szwecja) - Brak karty postaci i jakiejkolwiek wizyty po rejestracji.

Konta zawieszone - Axel. Oznacza to, że możesz bawić się na forum, ale, jeśli ktoś poprosi o twoją postać główną, to zostanie ci odebrana. Jeśli chcesz zachować Niemca tylko dla siebie, musisz zacząć w końcu udzielać się na forum. Póki co, nie okazałeś żadnego zainteresowania nawet sesji próbnej.
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia Empty Re: Ogłoszenia

Pisanie by Mitake 11.06.12 19:45

Och, nie wiem, gdzie powinnam, więc piszę to tutaj.
Chciałam się pożegnać z userami. Niestety, ze względów osobistych nie będę w stanie dłużej prowadzić forum i się z wami bawić. Przepraszam bardzo wszystkich tych, których zawiodłam i rozpoczęłam sesję. Nie macie się jednak co martwić - wszystkie potrzebne materiały przekażę Ardwi, dlatego jestem pewna, że dostaniecie się w dobre ręce.
Dzięki za te kilka chwil, przez które tu byłam, bo jednak... Cóż. Te kilka chwil było całkiem przyjemne.
Jeszcze raz przepraszam i do widzenia. Wiem, że na pewno dalej będziecie się dobrze bawić <3
Dlatego życzę wam miłej gry, niestety (albo może stety!) już beze mnie.

Mitake

Posts : 118
Join date : 12/05/2012

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia Empty Re: Ogłoszenia

Pisanie by An 28.06.12 20:42

Kochani ludzie!
Otóż, w sobotę, wczesnym rankiem, pakuję się do samochodu i wyjeżdżam. Daleko, daleko! Tak więc, nie będzie mnie do 7 lipca. Potem, 10 lipca, jadę prawdopodobnie do Krakowa (na ten HetaliaDay, którego reklamę umieściłam tam na dole, i która po krótkim czasie zniknęła xDDD) i dopiero 12 lipca jestem w domu. :C
Nie mam bladego pojęcia, co zrobić teraz z sesją... Bo w sumie, są dwie opcje. Mogłabym ją po prostu zawiesić na czas nieobecności, albo, i tu druga możliwość, powierzyć komuś w opiekę
Jeśli znalazłby się ktoś, chętny do GMowania, niech napisze do mnie na pw.
(I jakby miał osobę do pomocy, to byłoby mu wygodniej! Bo odpisywanie siedmiu osobom na raz jest dość ciężkie.) xD
An
An
Admin

Posts : 66
Join date : 12/05/2012

https://frontiers.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia Empty Re: Ogłoszenia

Pisanie by Ardwi 31.08.12 19:38

Dobrze. Z wiadomości najświeższych: forum wraca do życia! Cała zasługa ląduje tu do Jubi, której naprawdę dziękuję za chęć poprowadzenia sesji <3 Zapraszam też wszystkich do zgłaszania się i pisania w HetaOni, która pewnie niedługo ruszy z pełną parą. <3
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Ogłoszenia Empty Re: Ogłoszenia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach