Hetalia RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Hetalia

2 posters

Go down

Hetalia          Empty Hetalia

Pisanie by Ardwi 15.05.12 15:32

Tak, podobno to forum hetaliowe, więc temat chyba na miejscu.
Aktualnie fandom Hetalii jest na wykończeniu i, z czego zauważyłam, mowa o fandomie ogólnym nie tylko polskim. Autor opuścił blog, anime się skończyło - z oryginałem nie dzieje się więc nic ciekawego. Ludzie się nużą, znajdują sobie inne zainteresowania i fandom powoli obumiera.
A jaki jest wasz stosunek do Hetalii?

Jeśli chodzi o mnie, zainteresowanie mangą przeszło mi eony temu. Jestem raczej jednym ze starych wyjadaczy i nie zostało mi nic poza męczeniem jednej postaci. Kiedyś naprawdę uwielbiałam całe hetaliowe uniwersum, które nadal jest na tyle pr0, że żadne inne nie daje tylu możliwości. Także jestem w fandomie i pewnie zostanę do końca.
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Hetalia          Empty Re: Hetalia

Pisanie by Guest 15.05.12 15:55

Dobra, może autor przestał postować, ale nadal co jak co to Hetalia jeszcze istnieje.
Hetalię lubię nadal, i będę, aż do absolutnego wykończenia (czyli bbaaaaaardzo długo :>) Hetalia nigdy się nie wykończy. Jeszcze Hetalia nie zginęła póki my ją tworzymy XD

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Hetalia          Empty Re: Hetalia

Pisanie by Omomom 16.05.12 17:11

U mnie, podobnie jak u większości, zainteresowanie Hetalią jako Hetalią już się wypaliło. Co prawda, bardzo niedawno (o ile coś takiego jak 'wypalanie fazy' można dokładnie czasowo określić), ale jednak. Nie żebym już nie lubiła, bo w takiej sytuacji pewnie by mnie tu nie było, jednak nie jaram się tak jak kiedyś. Mimo tego, w koniec fandomu hetaliowego, który niektórzy zapowiadają na 'zaraz', nie wierzę. Prędzej nastąpi koniec świata. Albo i nawet koniec Mody na Sukces. To taki specyficzny, szeroki fandom, że pozostanie. Jak nie dla Hetalii to dla samego siebie.
Omomom
Omomom

Posts : 38
Join date : 14/05/2012
Age : 27

Powrót do góry Go down

Hetalia          Empty Re: Hetalia

Pisanie by Ardwi 16.05.12 17:15

Mam wrażenie, że fandom Hetalii już od dawna nie należy do Hetalii. I fakt, jest ogromny, więc ciągle się trzyma: ale to nie jest takie samo trzymanie, jak wcześniej. Widać to choćby po częstotliwości dodawania artów na pixivie, czy fanfików na ff.net. Ale tak czy siak, ciągle jest jednym z ciekawszych fandomów jak dla mnie. xD Taki... No wiecie. Swojski i zżyty.
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Hetalia          Empty Re: Hetalia

Pisanie by Guest 05.06.12 17:36

No właśnie, coraz więcej osób porzuca mangę/anime i zostaje dla sentymentu. Ja nadal lubię Hetalię i dłuuuuugo minie zanim zaprzestanę xD No i jeszcze Hima przestawał update'ować bloga...

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Hetalia          Empty Re: Hetalia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach