Hetalia RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pytania

4 posters

Go down

Pytania Empty Pytania

Pisanie by Mitake 12.05.12 19:23

Tutaj możecie zapytać o cokolwiek. Jeżeli nie jesteście czegoś pewni, jeżeli czegoś nie możecie znaleźć - oto temat dla was. Zanim jednak to zrobicie sprawdźcie, czy odpowiedzi nie ma tutaj tutaj. Postaramy się temat ten uzupełniać co jakiś czas, żeby było jak najprzejrzyściej i najładniej.

Mitake

Posts : 118
Join date : 12/05/2012

Powrót do góry Go down

Pytania Empty Re: Pytania

Pisanie by Omomom 16.05.12 17:25

Ja mam pytanie!
Pewnie była gdzieś o tym mowa i wyskoczę jak gwałciciel zza krzaków, i jeśli tak, to przeoczyłam i zwalam to na wrodzony brak spostrzegawczości. Więc ja w sprawie nieobecności. Takie dłuższe, np. tygodniowe nieobecności powinny być w jakiś sposób zgłaszane, jak na innych pbfach? A jeśli tak (bo domyślam się że tak) to gdzie? Na cb, pw czy w jakimś odpowiednim temacie?
Omomom
Omomom

Posts : 38
Join date : 14/05/2012
Age : 27

Powrót do góry Go down

Pytania Empty Re: Pytania

Pisanie by Ardwi 16.05.12 19:05

Nie, chyba nie bardzo o tym pomyślałyśmy. Cóż, na razie jesteśmy małą grupką i można powiedzieć, że w jakimś stopniu się znamy. Dlatego, w kwestii nieobecności, najlepiej zagadać do któregoś z modów, żeby było wiadomo. Wieść się rozejdzie! A jeśli okaże się konieczne, to założymy jakiś temat. <3


Ostatnio zmieniony przez Ardwi dnia 05.06.12 14:58, w całości zmieniany 1 raz
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Pytania Empty Re: Pytania

Pisanie by Guest 19.05.12 20:02

Z innej beczki: Skąd się wzięła nazwa forum? XD

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Pytania Empty Re: Pytania

Pisanie by Mitake 19.05.12 20:11

Skąd... Khem. Oficjalnie to bardzo ładne słowo, wiecie, granice, czy coś takiego. Na naszym forum zacierają się granice pomiędzy rzeczywistością, a jawą, pomiędzy fantazją o światem realnym. Dodatkowo - to w końcu hetalia, wiecie, coś takiego tu pasuje.

Mniej oficjalnie: ja po prostu bardzo lubię chore horrory

Mitake

Posts : 118
Join date : 12/05/2012

Powrót do góry Go down

Pytania Empty Re: Pytania

Pisanie by Guest 04.06.12 7:15

Nie wiedziałam gdzie to dać, więc...
Mam pytanie odnośnie trwania sesji. Mianowicie wyjeżdżam do Polski 5 lipca i nie wiem czy będę miała neta. Jak co to mogę "zabić" swoją postać...ale tak to ile będzie to wszystko trwało? Nie liczę na konkretną datę tylko ogólnie...miesiąc? Dwa?

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Pytania Empty Re: Pytania

Pisanie by Ardwi 04.06.12 15:43

Asari, wszystko zależy od tempa pisania. Aktualnie wszystko zamiera, bo zbliża się koniec roku, sesja, więc ludzie mają wiele rzeczy na głowie. W tym dwóch z trzech moderatorów, jakby nie patrzeć. Mam nadzieję, że już niedługo wszystko się odmieni i będziemy mogły wprowadzić rozgrywkę na właściwe, ciekawsze, tory. Nie mogę jednak dokładnie przewidzieć, ile w takim wypadku potrwa cała sesja, ale nie musisz się martwić, najwyżej twoja postać zostanie jakoś ładnie wyeliminowana.
Ale żeby nie wymijać się z pytaniem: nie dłużej niż dwa miesiące. Igrzyska są tylko rozgrzewką przed "czymś większym", a przeciąganie jej w nieskończoność przy obecnej kondycji forum nie podziała dobrze.


Ostatnio zmieniony przez Ardwi dnia 05.06.12 14:58, w całości zmieniany 1 raz
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Pytania Empty Re: Pytania

Pisanie by Guest 04.06.12 20:13

Mniej niż 2 miesiące? Idealnie. :-)
Rozumiem. Rzeczywiście wiele nie się powinno dziać z taką ilością użytkowników jak teraz.

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Pytania Empty Re: Pytania

Pisanie by Guest 28.06.12 21:07

update!

co się stało z wieczną sesją? DDDD:

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Pytania Empty Re: Pytania

Pisanie by An 28.06.12 22:03

Przymarła. D: Wcześniej odpowiedzialna była za nią Mit, ale jej już tu z nami niestety nie ma.
Chętnie bym z tym coś zrobiła, ale niestety, ledwo sama wyrabiam przy jednej sesji, a co dopiero... :<
An
An
Admin

Posts : 66
Join date : 12/05/2012

https://frontiers.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Pytania Empty Re: Pytania

Pisanie by Guest 29.06.12 7:22

Rozumiem :<

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Pytania Empty Re: Pytania

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach