Hetalia RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Sesja HetaOni?

3 posters

Go down

Mechanika?

Sesja HetaOni? I_vote_lcap71%Sesja HetaOni? I_vote_rcap 71% 
[ 5 ]
Sesja HetaOni? I_vote_lcap29%Sesja HetaOni? I_vote_rcap 29% 
[ 2 ]
 
Wszystkich Głosów : 7
 
 

Sesja HetaOni? Empty Sesja HetaOni?

Pisanie by Jubiliana 14.06.12 13:54

Sesja HetaOni? Czy jest sens dużo tłumaczyć? Zamknięci w domu, z którego wydaje się, że nie ma ucieczki, zwiewamy przed Stevem, który ma przerażające pośladki i chce nas zeżreć. Na podstawie niby horroru, z niego inną mapką, ale podobnymi założeniami. Jeśli jesteście chętni to pytanie do ankiety. Z mechaniką (prostą, wzorowaną trochę na walce jak w HetaOni), czy bez niej?

Co zawierałaby mechanika?
- 4 statystyki:

Siła: wpływa na siłę ataków zwykłych i specjalnych ataków fizycznych.
Zwinność/Szybkość: wpływa na unik oraz kolejność w turach podczas walki.
Wytrzymałość: wpływa na ilość punktów życia.
Inteligencja: wpływa na siłę ataków magicznych oraz leczniczych.
- punkty życia i magii, wiadomo
- poziom i jego zdobywanie, jak i w Hetaoni
- przedmioty lecznicze i wskrzeszające do kupienia w kiblu, jak HetaOni xD


Oczywiście byłyby to proste założenia, używane głównie przy walce, ew. do niektórych zadań.
Jubiliana
Jubiliana

Posts : 43
Join date : 03/06/2012
Age : 31

Powrót do góry Go down

Sesja HetaOni? Empty Re: Sesja HetaOni?

Pisanie by An 16.06.12 17:43

Jeżeli znajdą się chętni, to możesz być pewna, że HetaOni odbędzie się zaraz po Igrzyskach Śmierci. <3 W każdym bądź razie, ja chętnie wezmę w tym udział, oferuję nawet swoją pomoc. (Mistrzuję dość kiepsko, ale każda para rąk się przyda, prawda?)

I jestem jak najbardziej za mechaniką. To zawsze jakieś urozmaicenie, no i sprawia, że nasze postaci nie są we wszystkim mega-zajebiste. xD Poza tym, tak wyglądają prawdziwe RPGi, nieprawdaż? Chodzi mi o te wszystkie kostki, o punkty i tak dalej. Spróbujmy!
An
An
Admin

Posts : 66
Join date : 12/05/2012

https://frontiers.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Sesja HetaOni? Empty Re: Sesja HetaOni?

Pisanie by Jubiliana 16.06.12 21:15

Myślę, że jeśli osób nie zgłosi się przesadnie dużo będę wolała sama to ogarnąć, by nie psuć innym niespodzianki. Jak na razie przez głosowanie zadeklarowały się cztery osoby, to nie jest zatrzęsienie, ale i tak cieszę się, że się przyjęło.

Mam już nawet wstępnie porobione mapki do kilku miejsc, ale to tak nawiasem mówiąc ^^
Jubiliana
Jubiliana

Posts : 43
Join date : 03/06/2012
Age : 31

Powrót do góry Go down

Sesja HetaOni? Empty Re: Sesja HetaOni?

Pisanie by Guest 20.06.12 15:08

Mechanika ciekawa ale czegoś jej brakuje :/ Nie mam bladego pojęcia czego :/

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Sesja HetaOni? Empty Re: Sesja HetaOni?

Pisanie by Jubiliana 20.06.12 15:16

Jej może brakować wielu rzeczy, z góry uprzedzam, że nie jestem osobą tak genialną jak niektórzy, co w jeden dzień potrafią rozpisać setki wzorów. Poza tym nie chciałam też kombinować, raczej urozmaicić grę. Może jak to proste rozwiązanie się sprawdzi, pokombinuje się z czymś gorszym do innych sesji :3
Jubiliana
Jubiliana

Posts : 43
Join date : 03/06/2012
Age : 31

Powrót do góry Go down

Sesja HetaOni? Empty Re: Sesja HetaOni?

Pisanie by Guest 20.06.12 15:46

It's OK ^^ Pomysł sam w sobie mi się podoba~

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Sesja HetaOni? Empty Re: Sesja HetaOni?

Pisanie by Omomom 20.06.12 18:08

Zagłosowałam za mechaniką. I to nie tylko dlatego że kupowanie rzeczy w kiblu mnie kupiło (tak, mam świadomość jak brzmi to zadnie XD). Mechanika to ciekawe urozmaicenie, a generalnie uwielbiam takie pierdoły jak statystyki, zdobywanie i rozdawanie punktów, itd, mam przy tym frajdę jak dziecko, więc jak najbardziej na 'tak'.
Osobiście nie widzę powodu do rozszerzania jakoś specjalnie mechaniki, jak będzie za dużo, to takie nieogarnięte dzieci, jak na przykład (i w sumie - głównie) ja się nie połapią XD
Omomom
Omomom

Posts : 38
Join date : 14/05/2012
Age : 27

Powrót do góry Go down

Sesja HetaOni? Empty Re: Sesja HetaOni?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach