Hetalia RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Gilbert Zaglibisty Beilschmidt [Prusy]

2 posters

Go down

Gilbert Zaglibisty Beilschmidt [Prusy] Empty Gilbert Zaglibisty Beilschmidt [Prusy]

Pisanie by Gizzele 10.06.12 14:52

Kraj: Preußen
Imię i nazwisko: Gilbert Beilschmidt
Charakter: Gilbert... Jezus Maria, co ja mogę o nim napisać? Że jest wspaniały, jedyny i niepowtarzalny? Toż to wszyscy wiedzą! Że zadufany w sobie, przygłupi i... zadufany w sobie? To też wszyscy wiedzą. Ale jak jest naprawdę? Tego nie wie nikt. Bo nikomu się nie chce wnikać w tą dziwnie skomplikowaną, a jednocześnie prostą rzecz jaką jest Gilbertowa psychika. No cóż, bywa.
Ale jak to z nim jest? Zasłyną w historii jako Zakon Krzyżacki, potem jako jeden z zaborców, jako jedno z mocarstw Europejskich, a potem nagle zniknął z powierzchni ziemi. Ale ciągle żyje. Dlaczego? Może jest tak oderwany od rzeczywistości, że w jakiś dziwny sposób stał się jej częścią? Albo to jego ogromna charyzma i pewność siebie sprawiły, iż wyrzucenie go z historii świata stało się rzeczą niewykonalną, nawet dla tego samego Boga, który usunął takie mocarstwa jak Starożytny Egipt, czy Imperium Rzymskie. DLACZEGO?
Musimy zacząć od tego, że od samego początku, Prusy był aroganckim, zadufanym w sobie ćwokiem, który nie widział nic poza czubkiem własnego nosa. I to właśnie czyni go wyjątkowym, że w każdym momencie swojego życia, nigdy, przenigdy, nie traci wiary w siebie. Zawsze jest tym samym debilem, wrzeszczącym o swojej domniemanej zajebistości. Równocześnie jednak, nie zamyka się na świat, w przekonaniu, że wszyscy są gorsi od niego. Jest bardziej otwarty na świat i ludzi od własnego brata, będącego największą potęgą gospodarczą w całej Europie. Pomimo swojego trudnego charakteru, on ma znajomych. A nawet przyjaciół. To przerażać może, jednakowoż, znajdują się tacy ludzie, którym nie przeszkadza za wysokie mniemanie o sobie chłopaka. Lecz... Skoro ma znajomych, to musi mieć i wrogów, prawda? Tym to ja bym nigdy nie chciała zostać w oczach Gilberta.
Gizzele
Gizzele

Posts : 3
Join date : 10/06/2012

Powrót do góry Go down

Gilbert Zaglibisty Beilschmidt [Prusy] Empty Re: Gilbert Zaglibisty Beilschmidt [Prusy]

Pisanie by Ardwi 10.06.12 17:30

Gizzele, dopuszczalny rozmiar avatara na forum to 150x200, twój na pierwszy rzut oka jest trochę za duży. Byłoby miło, gdybyś zechciała go zmienić.

Witamy Prusaka na pokładzie <3 Mam szczerą nadzieję, że udzielać się będziesz, zwłaszcza w sesjach. A wybór masz duży, bo możesz, na przykład:
- Powalczyć o życie w Igrzyskach Śmierci, obecnej bieżącej sesji.
- Zacząć rozgrywkę w Wiecznej Sesji, czyli naszym forumowym fantasty, w którym Mistrz Gry chętnie poprowadzi ci fabułę. <3
- Albo zacząć coś własnego. Jeśli potrzebujesz do tego konkretnej postaci, zagadaj po prostu w ogłoszeniach matrymonialnych.
Samych sposobów na rozpoczęcie gry masz dużo, ale nie zapominajmy o spamo... O zapoznawaniu się z resztą graczy! Do tego masz całą resztę forum, ale szczególnie zapraszam do przywitań. Jestem pewna, że inni użytkownicy chętnie dowiedzieliby się o tobie kilku rzeczy. <2
Mam nadzieję, że zagrzejesz tu miejsce na stałe i miło spędzisz z nami czas <3
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach