Hetalia RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nieobecności

5 posters

Go down

Nieobecności Empty Nieobecności

Pisanie by Ardwi 07.06.12 12:16

Wygląda na to, że temat jednak się przyda. Na wypadek wyjazdu/umartego internetu/chronicznego lenistwa. Jeśli macie zniknąć, lepiej nie róbcie tego bez zapowiedzi i wspomnijcie tutaj, żeby wasze konta nie poszły się kochać podczas Czystek, a zwyczajnie na was poczekały.
Ardwi
Ardwi

Posts : 156
Join date : 12/05/2012
Age : 29
Location : Matalascañas~!

Powrót do góry Go down

Nieobecności Empty Re: Nieobecności

Pisanie by Moranit 07.06.12 12:18

Także tego... To nie tak, że sobie odpuściłam forum, nunu!
Najprawdopodobniej nie będzie mnie aż do 29 czerwca, chociaż czasem będę wpadać.

W porządku, dobrze, że mówisz. <3 /Ardwi
Moranit
Moranit

Posts : 46
Join date : 18/05/2012
Location : Szuflada >.<

Powrót do góry Go down

Nieobecności Empty Re: Nieobecności

Pisanie by Guest 20.06.12 15:48

Od 5 lipca będę mało uczęszczać na forum (jadę do Polski) ale okazjonalnie wpadnę i napiszę

Guest
Gość


Powrót do góry Go down

Nieobecności Empty Re: Nieobecności

Pisanie by Moranit 07.07.12 9:28

Mor was opuszcza, nie do końca z własnej woli :c

Od kiedy do kiedy: 0d teraz do bóg-jeden-wie-kiedy (czyli pewnie aż do końca wakacji)
Powód: nieogar, wakacje, (wkrótce) wyjazdy, a co za tym idzie baaaardzo ograniczony dostęp do internetu (i polskiej klawiatury). Postaram się wpadać i pisać, a nie pasożytować, ale posty będą bez ogonków (no chyba że mogę po pisać rusku ^.^)
Moranit
Moranit

Posts : 46
Join date : 18/05/2012
Location : Szuflada >.<

Powrót do góry Go down

Nieobecności Empty Re: Nieobecności

Pisanie by Nathair 15.07.12 13:20

Co prawda dopiero wrzuciłam kartę postaci, a już będę miała tygodniową nieobecność: 16-23 lipca - wolontariat na Eurofolku
Nathair
Nathair

Posts : 13
Join date : 05/07/2012

Powrót do góry Go down

Nieobecności Empty Re: Nieobecności

Pisanie by Omomom 16.07.12 8:04

Do końca lipca żyje (w sumie, przez cały lipiec, ale dopiero teraz o tym mówię, możecie na mnie nakrzyczeć), dorwanie się do jakiegokolwiek kompa na więcej niż 10 minut to misja niemożliwa. 2 sierpnia wracam do nieżycia. Jest może szansa że skrobnę jakiegoś posta do sesji z komórki, ale pewnie ją zgubię/zniszczę/zjem w jakiejś głuszy więc na to nie liczę.
Omomom
Omomom

Posts : 38
Join date : 14/05/2012
Age : 27

Powrót do góry Go down

Nieobecności Empty Re: Nieobecności

Pisanie by Nathair 26.09.12 8:43

Od jutra przez około miesiąc najprawdopodobniej nie będę miała dostępu do internetu. Może jakimś cudem uda mi się wpaść od czasu do czasu, ale szanse są raczej małe. Mimo wszystko proszę o nie kasowanie mojego konta.
Nathair
Nathair

Posts : 13
Join date : 05/07/2012

Powrót do góry Go down

Nieobecności Empty Re: Nieobecności

Pisanie by muszka-owocowa 29.09.12 9:10

Dostałam plan i to będzie zapierdol więc internet tylko kiedy mam okienka na uczelni i w niedzielę ale w sumie... i tak niewiele tu się dzieje... x)

muszka-owocowa

Posts : 11
Join date : 22/08/2012

Powrót do góry Go down

Nieobecności Empty Re: Nieobecności

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach